Фото

(портфолио, lookbook, backstage, fashion, фотосессия, репортаж)

Фото контент сьогодні вимагає нових підходів і креативних рішень. В умовах, коли кожен сам собі фотограф, ми намагаємося бути краще, цікавіше і уникальніше. Ваша фотосесія повинна вигідно відрізнятися на тлі інших і працювати на ваш позитивний імідж. Ми знаємо, як запропонувати вам краще рішення по кожному з напрямків. Marus Production пропонує креативні фотозйомки, запрошуючи до роботи не просто фотографів, а й фотохудожників, імідж-дизайнерів, стилістів, візажистів. Всі локації світу відкриті для вашого унікального портфоліо. Ми не женемося за високими прайсами, ми зацікавлені в тому, щоб робити цей світ ще гарніше!

Відео

(Візитка, кліп, вебінар, фільм, lovestory, рубрика)

Відео контент семимильними кроками підкорює світ. Сьогодні в моді наповнювати соціальні мережі красивим відео контентом, модними кліпами, відео роликами, які показують ваше життя та ваші сильні сторони. Ми йдемо в ногу з часом, відстежуючи тренди і відповідаючи їм. Якісний youtube канал простіше монетизувати якщо він зроблений професіоналами, а не аматорами. Ми допоможемо вам не тільки зняти гарний ролик, а й розробити його креативну концепцію, щоб максимально врахувати очікування вашої цільової аудиторії. Стань зіркою вже сьогодні.

Постпродакшн

Будь-яке фото і відео ми перетворимо в цукерку з гарною обгорткою. Як показує досвід, ми завжди перевищуємо очікування наших клієнтів. Завдяки нашим роботам, люди закохуються в себе і відчуваю себе впевнено.

Креатив

Розробити контент будь-якої складності, врахувати режисуру, написати сценарій, запросити до зйомок додаткових героїв, провести кастинг, дістати вертоліт і замовити трап літака прямо під локацію - найменше на що ми здатні заради результату. Наші ідеї не тільки унікальні, а й практичні. Ми знаємо, як втілити ваші мрії в реальність. І так, зірку з неба для вашої зйомки ми теж дістанемо, адже у нас є чудовий постпродакшену. З радістю бере участь в тендерах на розробку ідеї вашого фото і відео-контенту.
найсвіжіше

Наші роботи